رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی رایگان


ثبت رپورتاژ آگهی رایگان | شما عزیزان میتوانید تبلیغات خود را به صورت وسیع در سایت گوگل ترافیک آغاز نمایید ، توجه داشته باشید که در صورت کپی بودن مطالب تایید نخواهد شد چراکه هدف ما ایجاد محیطی رایگان برای گرفتن بک لینک معتبر از سایت گوگل ترافیک برای شما دوستان میباشد. گوگل ترافیک تا به این لحظه توانسته سرویس های رایگان مناسبی را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد که یکی از آنها ارائه رپورتاژ آگهی رایگان میباشد.


رپورتاژ آگهی رایگان

به جهت افزایش قدرت لینک آگهی و کیفیت بک لینک آن میتوانید بعد از انتشار آگهی آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا حتی برای دریافت کیفیت هرچه بیشتر از این لینک میتوانید لینک پست را در سایت خودتان به اشتراک بگذارید.


انجام عملیات بالا تاثیر بسزایی در سئو لینک خروجی خواهد داشت


 
یک رپورتاژ موفق کدام است؟


یک رپورتاژ موفق رپوزتاژ آگهی است که بتواند با متن خود تاثیر پذیر بالایی در بازدید کننده ایجام نماید و در نهایت کلیکی را به خود اختصاص دهد. بله در این حالت شما میتوانید بگویید که یک رپورتاژ موفق داشته اید و لینک های خروجی از این صفحه واقعاً معتبر خواهد بود پس اگر شما اینچنین آگهی رپورتاژی را طراحی کرده باشید بدانید که در بهترین حالت خود قرار دارد.  در ادامه به ریز نکات اینکه چگونه یک رپورتاژ آگهی موفق بنویسید اشاره کرده ایم که توصیه میکنیم مشاهده فرمایید...

 

چه مقدار متن برای یک رپورتاژ کافی است؟


برای یک رپورتاژ موفق متنی حدود 1300 الی 1900 کلمه کافی است چراکه در این صورت گوگل این متن را به عنوان یک مرجع خواهد شناخت و درجه اهمیت بالایی به آن خواهد داد ، در این حالت 50 درصد از کار را انجام داده اید البته به شرطی که متن کپی شده از جایی نباشد.

 

رپورتاژ آگهی رایگان برای سایت مفید است؟


رپورتاژ رایگان در بسیاری از موارد برای سایت مفید نیست اما در مواردی هم امکان دارد یک بک لینک نوفالو از یک رپورتاژ رایگان از ده ها بک لینک فالو بهتر است و تاثیری بیشتر داشته باشد. این در حالی است که اولاً وب سایتی که رپورتاژ آگهی رایگان ارائه میدهد برای رایانه و موبایل کاملاً بهینه شده باشد ، دوم از هاست با کیفیتی بهره برده باشد و یا اینکه از سیستم های CDN استفاده نماید ، سوم سئو و بهینه سازی های متنی در هنگام ویرایش در آن انجام پذیرد ، چهارم لینک سازی برای هر رپورتاژ بعد از انتشار به صورت اتوماتیک صورت پذیرد. البته ده ها مورد دیگر میتوان برای این کار برشمرد اما این موارد مهمترین آنها بودند. 

 

کپی بودن مطالب رپورتاژ چه تاثیری در سئو سایت و لینک های خروجی خواهد داشت؟


زمانی که شما بخواهید یک مطلبی را در یک رپورتاژ کپی نمایید یعنی از سایت خود مطلبی را برداشته و در یک سایت که رپورتاژ رایگان ارائه مینماید کپی کنید در این صورت از آنجایی که گوگل از کپی کردن مطلب ها خوشش نمی آید احتمال اینکه لینک های خروجی در آن رپورتاژ مفید نباشند بسیار زیاد است و حتی به دلیل اینکه از یک مطلب کپی لینک شده است میتواند برای سایت مضر هم باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *